صفحات آلومینیومی آلومینیوم 1 سری همچنین دارای خواص عالی هستند
- Dec 12, 2018 -

图片2

1. تراکم کم، وزن سبک: تراکم آلومینیوم خالص نزدیک به 2700 کیلوگرم / متر مکعب است، تنها 1/3 آهن است، وزن مربوطه نیز بسیار کوچکتر از آهن است.

2. آسان برای پردازش: صفحه آلومینیوم آلومینیوم 1 سری را می توان با هر نوع روش ریخته گری بازی.

آلومینیوم دارای ظرافت خوب است، می توان به ورق های نازک و فویل رول، به انواع پروفیل های مدنی، به لوله ها و رشته ها کشیده شده، می تواند توسط اکثر ماشین آلات استفاده می شود می تواند حداکثر سرعت ماشین، فرز، خسته کننده، برنامه ریزی و دیگر پردازش مکانیکی

3. می توان تقویت: 1 صفحه آلومینیوم سری می تواند منیزیم، روی، مس، منگنز، سیلیکون، لیتیوم، SC و دیگر عناصر آلیاژ اضافه شده، و سپس با افزایش حرارت افزایش، قدرت خاص خود را می توان با فولاد با کیفیت بالا قابل مقایسه بشقاب

4. بدون حساسیت دمای پایین: آلومینیوم زیر 0 درجه سانتیگراد، با کاهش درجه حرارت، مقاومت و پلاستیسیته کاهش نمی یابد، اما بهبود می یابد.

5. مقاومت در برابر خوردگی: ورق آلومینیوم و سطح آلیاژ آلومینیوم آن، آسان ساخت آلومینیوم آلومینیوم ضخیم و محافظ. این فیلم محافظ تنها تحت عمل شدید یون های هالوژن یا یون های قلیایی تخریب می شود. در نتیجه، آلومینیوم دارای خوردگی آب خوب و مقاومت در برابر خوردگی جو (از جمله فضای صنعتی و بخار اقیانوس) است.

می تواند مقاومت در برابر خوردگی اکثر اسیدها و مواد آلی، استفاده از بازدارنده خوردگی، می تواند مقاومت در برابر خوردگی مایع قلیایی ضعیف، استفاده از اقدامات حفاظتی، می تواند مقاومت در برابر خوردگی آلیاژ آلومینیوم را بهبود بخشد.

6. انعکاس قوی: سطح آلومینیوم پرداخت سطح نور انعکاسی سفید بیش از 80٪، خلوص بالاتر، بازتابندگی بالاتر است.

در عین حال، آلومینیوم در مادون قرمز، اشعه ماوراء بنفش، امواج الکترومغناطیسی، اشعه حرارتی و غیره دارای عملکرد بازتاب خوبی هستند.

7. رسانایی، هدایت حرارتی خوب: هدایت آلومینیوم، هدایت حرارتی دوم تنها به نقره، مس و طلا.

8. بدون مغناطیس، بدون جرقه شوک.

9. این طبیعت جذب کننده صدا است.

10. مقاومت در برابر اشعه هسته ای.

11.Beautiful


    تماس با ما
  • +86-23-67025810
  • info@mirachcoatedal.com
  • No.6 / F14، Bldg. 9، بانک خاورمیانه Sun Bank No.1، Jiangbei Dist.، Chongqing، China
    JOIN US