تابع، آماده سازی و نگهداری دیوار پرده آلومینیومی کامپوزیت قبل از نصب
- Jun 04, 2018 -

توسعه اقتصادی سریع فرصت های توسعه را برای صنعت ساخت و ساز چین به ارمغان آورده است. دکوراسیون دیوار بیرونی بیشتر توجه شده است. به عنوان یک نوع جدید از روکش آلومینیوم ورق پرده دیوار خارجی مواد دکوراسیون دیواری، در زیبایی، رنگ، رنگ، دوام، صاف، به دست آورد سطح به روز رسانی در مدل سازی، برای ایجاد معماران فراهم می کند فضای گسترده ای برای تخیل. در عین حال، دیوار کامپوزیت پرده آلومینیوم دارای ویژگی های پردازش و تولید راحت، سرعت ساخت و ساز و غیره است.

عملکرد دیوار پرده آلومینیومی کامپوزیت متعلق به دکوراسیون بیرونی و حفاظت بیرونی است، یعنی ساختمان دیوار آجری عادی یا انواع دیوار دیگر است. دیوار پرده آلومینیومی کامپوزیت خارجی را نه تنها به عنوان دکوراسیون برای ساختمان، بلکه همچنین ACTS به عنوان حفاظت خارجی برای ساختمان نصب می کند. چنین دیوارهای پرده آلومینیومی نیاز به فشار باد خوب، تنگی آب، تنگی هوا و سیستم های آب بندی مقاوم در برابر آب دارند. قبل از ساخت و نصب دیوار پرده آلومینیومی کامپوزیت، طراحی ساختاری طراحی معماری باید بررسی شود و ساختمان باید دوباره تست شود و طراحی اولیه می تواند پس از تنظیم با توجه به نتایج اندازه گیری شده پردازش و جمع آوری شود. تجهیزات و ابزار مورد استفاده در پردازش اجزای دیوار پرده باید با الزامات دقت ماشینکاری قطعات اجزای دیوار، و ابزارهای اندازه گیری باید مرتبا کالیبراسیون شوند.

علاوه بر تأثیر دکوراسیون، باید توانایی مقاومت در برابر تغییر شکل باد نیز مورد توجه قرار گیرد. صفحه دیوار پرده عمدتا دارای بار باد و توانایی آن برای مقاومت در برابر تغییر شکل باد است که بستگی به ضخامت صفحات، نسبت طول به عرض، فاصله بین نقاط پشتیبانی و شرایط پشتیبانی دارد. اگر ورق آلومینیوم پرده دیواری تقسیم بندی بیش از حد بزرگ است، اندازه ضخامت و عرض در مقایسه با اندازه دو جهت، چهره هیئت مدیره تحت قوانین آیینی تجویز می شود، ایجاد تغییر شکل تغییر شکل، و تاثیر قطعه دیوار پرده تاثیر می گذارد. اگر طراحی مناسب نیست، تغییر شکل پلاستیک برگشت ناپذیر در هیئت مدیره را ترک خواهد کرد. در استفاده از کنترل نوع صفحه، معمولا عوامل مختلفی مورد توجه قرار می گیرند، و سپس حالت حمایت و ثابت پارچه پانل و موقعیت و تعداد میله های تقویت کننده در پشت صفحه با توجه به آزمون نمونه و تجربه واقعی تعیین می شود.

آلومینیوم آلومینیوم مورد استفاده برای افزودن عناصر مختلف آلیاژ در فرایند پردازش صفحات آلومینیومی برای بهبود خواص مکانیکی و شاخص های شیمیایی صفحات آلومینیومی است. پس چگونه صفحه آلومینیوم آلومینیوم باید حفظ شود؟

1. ذخیره سازی آلومینیوم آلیاژ آلومینیوم با اطلاعات شیمیایی و داده های رطوبت ممنوع است.

2. در فرایند حمل و نقل، ورقه آلومینیوم آلومینیوم باید با تیرچه پوشانده شود تا از حمله به باران و برف جلوگیری شود.

3. محیط ذخیره سازی صفحات آلومینیوم آلیاژ باید خشک، روشن، تهویه و بدون خوردگی باشد.

4. در فرایند دست زدن، لازم است که صفحه آلومینیوم را به آرامی نگه دارید و آن را آزاد کنید و مراقب باشید که از برخورد ظاهری ناشی از ضربه، که بر زیبایی ظاهر می شود، جلوگیری شود.

5. هنگام ذخیره صفحات آلومینیومی آلومینیوم، توصیه می شود آنها را در یک استاندارد کوچک در قفسه قرار دهید. بهترین روش ذخیره سازی برای صفحات آلومینیومی بزرگ این است که آنها را از زمین جدا کنید و چوب کمکی را در پایین قرار دهید و فاصله بین آنها تا زمین بیش از 10 سانتی متر باشد.

    تماس با ما
  • +86-23-67025810
  • info@mirachcoatedal.com
  • No.6 / F14، Bldg. 9، بانک خاورمیانه Sun Bank No.1، Jiangbei Dist.، Chongqing، China
    JOIN US