مزایای استفاده از پودر پوشش آلومینیوم
- Jul 19, 2018 -

پودر پوشش نوع پوشش است که به عنوان پودر خشک، جریان آزاد اعمال شده است. موجود در طیف گسترده ای از رنگ و بافت و پیشرفت فن آوری است که نشان می دهد عملکرد عالی است.

پودر پوشش كاربرد استاتیک پودر آلی فلزی پوشش حفاظتی و تزئینی یا نیاز است. این است روش ایده آل تزئینات و حفاظت از آلومینیوم در معماری، بسته بندی و خودرو. پودر با گرم کردن و یا پخت در پوشش سخت و مداوم نتیجه درمان است.

图片1.png

مزایای استفاده از پودر پوشش به جای پوشش های دیگر:

عملکرد-پودر پوشش با دوام و مقاوم در برابر خوردگی مواد شیمیایی و آب و هوا از مایع پوشش است. علاوه بر این، سطح پوشش پودر بیشتر مقاوم در برابر خراش و پریدگی و سایش و محو شدن در مقایسه با نوع دیگری از پس از اتمام خواهد بود. رنگ روشن تر و پر جنب و جوش بیش از نقاشی های مرطوب بماند.

اقتصاد– پودر پوشش ارزان تر است و می تواند هزینه های مواد پایین تر از فرآیندهای مرطوب نقاشی ترجمه. راندمان متوسط انتقال پودر پوشش 60-70%، هر اسپری جامد است، می تواند بازیافت شده و مورد استفاده مجدد قرار، تقریبا هیچ ضایعات.

محیط زیست-پوشش پودر حاوی هیچ حلال و انتشار کم و یا هیچ مقدار از ترکیبات فرار آلی (VOC) به اتمسفر است که می تواند مضر برای انسان و محیط زیست به طور یکسان. در مقایسه با پوشش مایع، پودر پوشش تولید کمتر زباله های خطرناک، همچنین باعث می شود راحت تر تمیز کردن و اجازه می دهد تا پوشش مواد به راحتی قابل بازیافت پس از.

Mirach پوشش آلومینیوم آنودایز با اتمام پوشش پودر با کیفیت است که محصول و کسب و کار خود را حرفه ای و جذاب را ارائه می دهد.

图片2.png  图片3.png 


دانش صنعت مربوطه

    تماس با ما
  • +86-23-67025810
  • info@mirachcoatedal.com
  • No.6 / F14، Bldg. 9، بانک خاورمیانه Sun Bank No.1، Jiangbei Dist.، Chongqing، China
    JOIN US