تفاوت بین آلومینیوم ماشینکاری شده و آلومینیوم ریخته گری شده
- Nov 01, 2018 -

اتلاف حرارت و ظاهر خوب آلیاژهای آلومینیومی از مواد پلاستیکی فعلی پیشی گرفته و وزن خود را با پلاستیک غیر قابل جایگزینی است.

1. تفاوت مواد:

آلیاژهای آلومینیومی به طور کلی از ADC12 یا ALsi9cu3 استفاده می کنند، در حالی که آلومینیوم خودرو معمولا از 6063 یا 6061 استفاده می کند.

2. تفاوت ظاهر:

آلومینیوم سرخ شده در معرض فرآیند قالب گیری تزریقی پلاستیکی است و می تواند به هر شکل تولید شود. پوشش بیرونی لامپ خیابانی به طور کلی از آلومینیوم ریخته گری ساخته شده است. شکل بخش مسطح از آلومینیوم ماشین تغییر کوچکی دارد، مانند غرق گرما از لامپ، مشخصات آلومینیومی درب و پنجره.

3. هدایت حرارتی:

هدایت عمومی آلومینیوم ریخته گری حدود 80-90W / MK است، در حالی که هدایت حرارتی آلومینیوم حدود 180-190W / MK است

4. هزینه:

هزینه ریخته گری و آلومینیوم نسبتا بالا است، به وسیله وزن و ماشینکاری محاسبه می شود. محاسبه هزینه ها بر اساس زمان واقعی قیمت مواد و کار. به طور معکوس، هزینه آلومینیوم ریخته گری بالاتر است، اما وضعیت خاص باید تحلیل شود.

5. بهره وری تولید:

بازده تولید قالب گیری تزریقی قطعا بالاتر است. در تولید دسته ای، به طور کلی بیش از 1000 در روز تولید می شود و اندازه آن پایدار است و میزان انقباض 0.5٪ است. اجزای بیشتری در پردازش آلومینیوم وجود دارد. همانطور که از نام آن پیداست، این آلومینیوم ماشین است و کارایی آن به طور طبیعی پایین تر است.

6. کاربرد:

آلومینیوم به صورت گسترده در ماشین آلات، چراغهای خیابانی و صنعت تلفن همراه فعلی استفاده می شود. آلومینیوم به طور گسترده ای در نور کم، لامپ های سقف، درها و پنجره ها استفاده می شود.


دانش صنعت مربوطه

    تماس با ما
  • +86-23-67025810
  • info@mirachcoatedal.com
  • No.6 / F14، Bldg. 9، بانک خاورمیانه Sun Bank No.1، Jiangbei Dist.، Chongqing، China
    JOIN US