کویل آلومینیوم پوشش داده شده با پلیاستر با خواص جذب UV
- Aug 10, 2018 -

کویل آلومینیوم پوشش پلی استر نوعی کویل آلومینیومی پوشش داده شده است که پس از چندین بار از پخت تشکیل می شود. آن قوی است و با حفاظت و دکوراسیون مشخص می شود. این یک پلیمر است که می تواند در برابر ماورای بنفش مقاومت کند.

图片2.png

کویل های آلومینیوم پوشش داده شده با فلوروکور دارای طیف گسترده ای از رنگ ها هستند، ظاهر بسیار خوب است، برای اضافه کردن جلوه های زیبا به ساختمان. در حقیقت، تولید کننده رنگ نیز عمر مفید پوشش های فلورو کربن را در بر داشت. از ده سال اول تا بیش از بیست سال پیش می توان گفت که ارزش کویل های آلومینیوم پوشش داده شده را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

کویل آلومینیوم پوشش داده شده با فلوراكربن مخلوط همو پلیمر وینیلیدین فلوراید با مونومر اتیلن فلوراید است. در ساختار شیمیایی، عمدتا بر پایه اتصال فلوئورو کربن است و بسیار قوی است. این نوع آلومینیوم فلوئورو کربن خواص مکانیکی و شیمیایی عالی دارد. جنبه های مکانیکی به طور عمده مقاوم در برابر سایش، مقاومت در برابر ضربه کوچک، به ویژه در آب و هوای بسیار بد، عملکرد خوب، می تواند برای مدت طولانی استفاده می شود، می تواند مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش، و مقاومت در برابر آب و هوا خوب است.

به طور کلی رزین آلکیدی اضافه شده است که می تواند به طور انتخابی نور نور ماورای بنفش را جذب کند، مانند انتخاب براساس براق بودن، غنی از رنگ، با براق بودن و صاف بودن. در حقیقت، افراد باتجربه می دانند که بافت آن بسیار خوب است، دست صاف است و حس متمایز سلسله مراتب دارد. و حس کنجکاوی.

اگر از آلومینیوم محافظ آلومینیوم پوشش داده شده پلی استر استفاده می کنید، می توانید از اشعه ماوراء بنفش و حملات باد و باران، اما همچنین می تواند مقاومت در برابر دمای و یخ شدن و غیره، و غیره، حفاظت بسیار خوبی است، مناسب برای دکوراسیون داخلی، وجود دارد تولید تابلوهای تبلیغاتی در دسترس است.
دانش صنعت مربوطه

    تماس با ما
  • +86-23-67025810
  • info@mirachcoatedal.com
  • No.6 / F14، Bldg. 9، بانک خاورمیانه Sun Bank No.1، Jiangbei Dist.، Chongqing، China
    JOIN US