بازار پانل های کامپوزیت آلومینیوم با انواع محصولات و کاربرد
- Jul 23, 2018 -

بازار آسیا به دلیل شهرک سازی سریع، افزایش فعالیت های ساخت و ساز در اقتصادهای نوظهور و سرمایه گذاری های عظیم در صنعت و زیرساخت ها هدایت می شود.

پنل کامپوزیت آلومینیوم (ACP) شامل ساندویچ هسته مرکب ترکیبی گرمانرم بین دو ورق آلومینیومی از قبل رنگ شده و یا براق است. پیوند آلومینیوم و هسته به وسیله اقدامات شیمیایی و مکانیکی انجام می شود که یکپارچگی خاصی را ایجاد می کند.

图片3.png

کویل آلومینیوم و ورقها را می توان با PVDF، رزین های فلوروپلیمر (FEVE) یا رنگ پلیاستری پوشش داد. کویل های آلومینیوم پوشش داده شده در تقریبا 40 رنگ مختلف در دسترس هستند و حتی می توانند در رنگ های سفارشی ساخته شوند تا بتوانند از لوازم ساختمان شما استفاده کنند.

آلومینیوم پانل های ویژه باعث افزایش مقاومت خوردگی و مزایای آن در پردازش می شود. با وجود وزن سبک آن، ACP دارای سفتی بالا و مسطح بودن کامل، همچنین در ورق های نازک است. ACP اغلب برای ساختارهای مسکونی، صنعتی و تجاری مانند سقف، سقف، نما، نماد و عایق استفاده می شود.

Mirach به تولید کویل آلومینیوم پوشش داده شده با ثبات و دوام بسیار عالی است. PPG ما ورق های آلومینیومی را با ضمانت 15 ساله رنگ آمیزی کرده ایم و کیفیت و قیمت پروژه های شما را بسیار با ارزش تر خواهد کرد.

图片4.png

    تماس با ما
  • +86-23-67025810
  • info@mirachcoatedal.com
  • No.6 / F14، Bldg. 9، بانک خاورمیانه Sun Bank No.1، Jiangbei Dist.، Chongqing، China
    JOIN US