تجزیه و تحلیل فرایند پوشش و اسپری کردن غلتک برای کویل های آلومینیومی پوشش داده شده در متالورژی میرشک
- Aug 02, 2018 -

کویل آلومینیومی پوشش داده شده با وزن سبک، مقاومت کششی و مقاومت در برابر خوردگی، به طور گسترده ای در زمینه های مختلف مانند تجهیزات الکترونیکی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون داخلی و غیره استفاده شده است. کویل آلومینیوم پوشش داده شده با دوام و مخصوصا برای 20 سال یا 30 سال درمان می شود.

图片1.png

دو نوع پوشش برای کویل های آلومینیوم پوشش داده شده است: پوشش رول و اسپری. این فرایند یک روش کلیدی برای تضمین کیفیت محصولات آلومینیوم رنگی است. پوشش رول و فرآیند اسپری رول آلومینیوم پوشش داده شده بسیار سخت است و هنوز تفاوت های زیادی وجود دارد.

پوشش رول به دریافت پیوسته بی وقفه از چسبندگی، پیشگیری شیمیایی و پوشش رنگ روی بستر آلومینیومی اشاره دارد. پوشش رول سه پوشش است، پوشش سطح پوشش رنگ است؛ پوشش پایین پوشش بین پوشش سطح و صفحه آلومینیومی است تا سختی چسبندگی بین لایه سطح و صفحه آلومینیوم را تقویت کند. پوشش پشت آن ضد خوردگی پوشش در پشت صفحه آلومینیوم است تا توانایی ضد خوردگی ورق پوشش رنگ را افزایش دهد.

اسپری کردن به رنگ با اسلحه اسپری پس از صفحات آلومینیومی خم شدن به خندق تخته سنگ اشاره می کند. اسپری کردن فقط با یک لایه سطحی از سطح دست رنگ شده انجام می شود.

پوشش غلتکی کویل آلومینیومی دو پخت، در حالی که اسپری فقط یک پخت. در مقابل، پوشش رول می تواند نیازهای آزمون بالاتر را برآورده کند.

图片2.png
    تماس با ما
  • +86-23-67025810
  • info@mirachcoatedal.com
  • No.6 / F14، Bldg. 9، بانک خاورمیانه Sun Bank No.1، Jiangbei Dist.، Chongqing، China
    JOIN US