آیا می دانید چرا کویل آلومینیوم به تدریج مواد دیگر فلزات را جایگزین می کند؟
- Nov 27, 2018 -

9

در سال های اخیر، در مقایسه با فلزات سنتی، چون کویل آلومینیومی دارای مزیت بسیار واضح است، در همان زمان با افزایش تولید کویل آلومینیوم و کاهش قیمت، کویل آلومینیوم به تدریج جایگزین آهن، روی پوست و سایر مواد سنتی فلزی، تبدیل اولین انتخاب برای عایق، مهندسی ضد خوردگی. به خصوص سیم کشی های آلومینیومی از پیش ساخته شده در ساختمان ها بسیار محبوب است. در اینجا برخی از مزایای ورق های آلومینیومی پوشش داده شده است:

1، کویل آلومینیومی زیبا و سخاوتمندانه. تصویر شرکت برای موسسات مدرن بسیار مهم است.
و آهن، روی و دیگر مواد عایق بندی سنتی هنگامی که اکسیداسیون می شود، رنگ غلیظ می شود، در اثر خوردگی، زنگ، ظاهر زشت است، تاثیر تصویر شرکت، و رنگ روشن روشنایی ورق آلومینیوم، مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زده، نه آسان به اکسیداسیون، پس از ساخت ظریف، تبدیل به چشم انداز سازمانی، عمیقا توسط شرکت مورد علاقه.

2، کویل آلومینیوم را می توان بازیافت، میزان نگهداری بالا. آهن، روی و دیگر مواد عایق خوردگی و زنگ زدگی، تقریبا از دست دادن ارزش بازیافت، نرخ بازیابی بسیار پایین است، می تواند تنها اجازه آن را پوسیدگی، شرکت ها نیاز به خرید هر گونه ساخت و ساز، هزینه های بزرگ است، و میزان بهره برداری از بازیافت آلومینیوم آلومینیوم بالا است، از طریق بازیافت زباله آلومینیوم، می تواند هزینه 60-70٪ بهبود یابد، غیر قابل چشم پوشی برای شرکت برای ایجاد یک ارزش اقتصادی بزرگ است.

3، عمر مفید کویل آلومینیوم طولانی است. نیاز به عایق، تجهیزات ضد خوردگی، محیط کار معمولا نسبتا بد، مرطوب، خوردگی، قرار گرفتن در معرض و غیره معمول است. آهن، روی و دیگر مواد فلزی مقاوم در برابر خوردگی، آسان زنگ زدگی، در شرایط سخت، در عرض چند سال خواهد شد corroded. در گذشته، هر چند سال یکبار، شرکت ها مجبور به ساخت دوباره عایق سازی، زباله های انسانی و مواد زیادی هستند. و کویل آلومینیوم زنگ نزند، مقاومت در برابر خوردگی بسیار بالاتر از آهن، روی، شرکت ها اغلب نیاز به تنها یک ساخت و ساز، شما می توانید راحت بمانید، صرفه جویی در وقت و تلاش.

    تماس با ما
  • +86-23-67025810
  • info@mirachcoatedal.com
  • No.6 / F14، Bldg. 9، بانک خاورمیانه Sun Bank No.1، Jiangbei Dist.، Chongqing، China
    JOIN US