آیا شما مشخصات قطعات آلومینیوم مورد استفاده در ساخت خودرو، کدام حساب را تا 75٪ تبدیل به محبوب؟
- Nov 13, 2018 -

图片1

داده های مربوطه نشان می دهد که نسبت آلیاژ آلومینیوم مورد استفاده در تولید خودرو، به تدریج صعود می کند، استفاده فعلی از آلیاژ آلومینیوم بیشتر Jaguar نسخه طولانی دوچندانی XF است، این خودرو می گوید که علاوه بر چهار درب خودرو فولاد است، بقیه از جنس آلومینیوم است، نسبت آلیاژ آلومینیوم 75٪ وحشت دارد.

بنابراین شما می دانید که چه قطعاتی از آلیاژ آلومینیوم استفاده می شود؟ مجموعه های کوچک بازدید کنندگان از داخلی معروف تامین کنندگان آلومینیوم خودرو را برای شما برای سازماندهی لیست جامع از آلیاژهای آلومینیوم مورد استفاده در تمام قسمت های ماشین. اول، این چرخ های ماشین است. در حال حاضر چرخ های خودرو اساسا آلومینیوم است، هیچ چرخ آلومینیومی از ماشین وجود دارد، نه بیش از 10 سال پیش ماشین، قیمت ماشین بسیار پایین است.

استفاده از چرخ های آلیاژی آلومینیومی برای کاهش مصرف سوخت اثر بسیار واضح دارد و چرخ های ماشین از بیش از 6061 آلیاژ آلومینیوم استفاده می شود. دوم، چهار درب ماشین دو سرپوشیده است. "چهار درب" چهار درب و "دو کلاه" هستند کاپوت و پوشش تنه، که به راحتی بخش های بدن را آسیب دیده است.

آلومینیوم "چهار درب دوطرفه" 5182 آلومینیوم است، زیرا 5182 آلومینیوم دارای تغییر شکل بسیار عالی است، در اثر نیروهای خارجی می تواند جذب خوبی از ضربه، درجه بالاتر از حفاظت از رانندگان و مسافران، بنابراین، استفاده از 5182 آلومینیوم مواد چهار درب دو پوشش، ایمنی بالاتر. باز هم، شاسی ماشین.

این بخش از استفاده از مواد آلیاژ آلومینیوم دارای 5083 آلیاژ آلومینیومی، 5754 آلیاژ آلومینیومی، 6061 آلیاژ آلومینیوم و غیره است. بعدها، مخزن سوخت خودرو، رادیاتور، کف باتری خودرو جدید و قطعات دیگر، بلکه استفاده از مواد آلیاژ آلومینیومی.

پوشش کویل آلومینیوم Mirach در اینجا با بیشترین مزیت رقابتی پروژه بعدی شما را بدون توجه به ساخت و ساز ماشین یا دکوراسیون تضمین می کند. با ما تماس بگیرید

3

    تماس با ما
  • +86-23-67025810
  • info@mirachcoatedal.com
  • No.6 / F14، Bldg. 9، بانک خاورمیانه Sun Bank No.1، Jiangbei Dist.، Chongqing، China
    JOIN US