فعالیت ماه «ارتقای کیفی» - سازماندهی شده توسط شرکت متالورژی میراک،. محدود
- Jul 19, 2018 -

به منظور تقویت آگاهی کارکنان از کیفیت و افزایش توانایی تضمین کیفیت، Mirach Metallurgy Co ،. Limited در ماه جولای با برگزاری نشست تلفیقی "ماه بهبود کیفیت" برگزار شد. شانزدهم، تصمیم گرفت تا از ماه ژوئیه تا 18 اوت ماه "ارتقاء کیفیت" را بر روی موضوع "توسعه کیفی و نام تجاری رول قدرت" برگزار کند.

图片4.png

برای انجام فعالیت های ماه "کیفیت"، شرکت ما یک گروه پیشرو از رهبران تولید و تکنولوژی سیستم و کارشناسان فنی به عنوان اعضای تشکیل شده است. اول، طرح کاری دقیق براساس طرح ریخته گری، نورد گرم و نورد سرد تنظیم شد و جلسه بسیج کارخانه تنظیم شد و بسیج از طریق آگهی ها و روزنامه ها انجام شد. گروه تکنیکی رهبری خود را به دست گرفتند و با توجه به حوادث کیفیتی که در سه سال گذشته اتفاق افتاده نگاهی انداختند.

ثانیا، شرکت سخنرانی های دانش را در اطراف اسناد استاندارد فنی، الزامات کیفیت فنی، فرایند تولید و بازرسی کیفی محصولات نهایی، دستکاری غیرمعمول محصولات غیرقابل قبول و غیره آغاز کرد و تأثیر آموزش را به صورت معاینه نظری یا رقابت دانش.

علاوه بر این، فعالیت های "ماه کیفی" به عنوان یک فرصت برای بررسی نشت پر می شود، مشکلات کنترل کنترل فرآیند را به موضوع و شکل خاص تجزیه و تحلیل خلاصه می کند، کیفیت محصول را بهبود می بخشد. در عین حال، ما باید بازرسی پیگیری عملیات تولید و انضباط فرآیند را تقویت کنیم، کیفیت کیفیت، مسئولیت و اجرای تمامی کارمندان را ارتقا دهیم.

图片5.png    تماس با ما
  • +86-23-67025810
  • info@mirachcoatedal.com
  • No.6 / F14، Bldg. 9، بانک خاورمیانه Sun Bank No.1، Jiangbei Dist.، Chongqing، China
    JOIN US