سطح سختی آلومینا بالاست
- Jun 04, 2018 -

هنگامی که آن را به سطح می آید، باید بدانید اگر مقاوم در برابر خراش باشد. پانل برخی از محصولات ممکن است دیوار پرده ای کمی بیشتر باشد، شرایط خاصی در مورد سطح وجود دارد، بنابراین کدام مواد برای این نیاز مناسب است؟ صفحه اکسید آلومینیوم که دارای سطح سختی بالا و بسیار مقاوم در برابر خراش است می تواند از محصول محافظت کند.

سختی فیلم اکسید صفحه آلومینیوم اکسید دوم فقط نسبت به الماس است و یک ترکیب بسیار سخت با سختی مولکولی میکروسکوپی 9 درجه است. صفحه آلومینیوم آنودایز صفحه آلومینیومی است که در الکترولیت مربوطه مانند اسید سولفوریک، اسید کرومیک، اسید اسکولیک به عنوان آند برای الکترولیز در شرایط خاص و عمل جریان خارجی است. صفحه آلومینیوم آنودایز قبل از اکسیداسیون خود را به شکل یک لایه اکسید نازک لایه، اما لایه اکسید برای حفاظت از سطح صفحه آلومینیوم، پس از اکسیداسیون آنودیک، سطح به تشکیل یک لایه ضخیم از لایه اکسید کافی نیست، بنابراین سطح عرضه آلومینیوم آنودایز بهتر از مقاومت در برابر خراش سطح و مقاومت سایشی رنگ است. ما لوازم خانگی معمولی، لوازم خانگی مصرفی را تعطیل می کنیم، آنها اغلب در نیازهای خانگی استفاده می شود، و روزهای کالاهای بادوام لازم است، بنابراین در سطح زیبایی و مقاومت سایش تقاضا بالا خواهد بود. محرمانه که آشپزخانه روز پیکسل را مقایسه نمی کند، نه تنها نمی تواند کم باشد، بلکه می تواند تمام انواع لوازم آشپزخانه را نه تنها در اختیار داشته باشد، بلکه تاثیری هم دارد که آشپزخانه را تزئین می کند. هنگامی که مواد آرایشی خوب، سبک ها و رنگ ها را انتخاب می کنید، در کوتاه مدت تغییر نخواهید کرد، بنابراین مقاومت در برابر اکسیداسیون صفحات آلومینیومی در مواد با کیفیت بالا و رنگ با توجه به توزیع تقاضای مشتری، ایجاد آشپزخانه به معنی ساده فلزی است.

سختی سطح بشقاب آلومینا بالا است، مقاومت در برابر خراشیدگی و مقاومت در برابر سایش فراتر از شک و تردید است، در یک از مواد معمولی که در بازار نقش دارد، زیبایی و کاربردی می شود.

    تماس با ما
  • +86-23-67025810
  • info@mirachcoatedal.com
  • No.6 / F14، Bldg. 9، بانک خاورمیانه Sun Bank No.1، Jiangbei Dist.، Chongqing، China
    JOIN US