چه باید برای انتخاب ورق آلومینیومی؟
- Nov 06, 2018 -

China_aluminum_composite_panel_ACP_panel20108221608112

استفاده از ضخامت و مواد آلومینیومی را تعیین می کند، در حال حاضر ورق آلومینیوم اغلب در صنایع عایق استفاده می شود، بنابراین در انتخاب پوست آلومینیومی قطر لوله عایق را باید در نظر گرفت، قطر انتخاب پوست آلومینیوم بزرگتر ضخامت باید ضخیم تر باشد، پوست آلومینیومی که معمولا استفاده می شود 0.5 و 0.8 میلی متر است، عرض استفاده عمومی از یک متر گسترده است.

مواد، اگر قدرت مورد نیاز خاص برای انتخاب 1060 ندارد، اگر قدرت و مواد مورد نیاز خاص می تواند قیمت کمی بالاتر از 3003 مواد و مواد دیگر را انتخاب کنید به دلیل قیمت بسیار بالا است، بنابراین استفاده از عایق ضد خوردگی پوست آلومینیوم بزرگ نیست، در اینجا توصیه نمی شود.

news 11.06

چگونه می توان کیفیت ورق های آلومینیوم را مشاهده کرد:

کیفیت ورق های آلومینیومی از قبل رنگ شده را می توان با ظاهر، ضخامت و سطح ضخامت، سطح پوست آلومینیومی بدون روغن، تفاوت رنگی و خراش شناسایی کرد.

این را می توان در خرید پوست آلومینیوم از طریق ظاهر قابل تشخیص است، بنابراین توصیه می شود که هیچ خرید آلومینیوم تجربه خرید کاربران را نمی توان از طریق ساده ترین سطح برای شناسایی کیفیت پوست آلومینیوم، پوست آلومینیوم با کیفیت بالا را انتخاب کنید، می توانید همچنین آلومینیوم Pippin را روی زمین بگذارید .

Y ou می توانید ببینید که آیا پوست آلومینیوم امواج عقب و جلو دارد، پوست آلومینیومی با کیفیت بالا اصلاح شده است، بدون خطوط آبی واضح، ضخامت باید با یک هزار فوت حرفه ای اندازه گیری شود، پس از مراحل بالا می تواند کیفیت خوب را انتخاب کنید از پوست آلومینیوم.

پوشش های Mirach با تضمین 20 ساله را می توانید در پروژه های خود رضایت بخش انتخاب کنید.


    تماس با ما
  • +86-23-67025810
  • info@mirachcoatedal.com
  • No.6 / F14، Bldg. 9، بانک خاورمیانه Sun Bank No.1، Jiangbei Dist.، Chongqing، China
    JOIN US