ورق های لانه زنبوری ورق آلومینیوم رنگی پوشش داده شده

♦ عمدتا توصیف آلومینیوم نقاشی دیوار پرده بشقاب لانه زنبوری، از داخل و خارج از دو لایه از صفحه آلومینیوم در آلیاژ آلومینیوم آلیاژ آلومینیوم هسته لانه زنبوری صفحه کامپوزیت آلومینیوم لانه زنبوری است. با توجه به ساختار منحصر به فرد آن، دارای قدرت و استحکام خوبی است و همچنین بهتر است ...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

♦ به طور عمده توضیحات

آلومینیوم نقاشی دیوار پرده بشقاب لانه زنبوری، از داخل و خارج از دو لایه از صفحه آلومینیوم در آلیاژ آلومینیوم آلیاژ آلومینیوم لانه زنبوری صفحه کامپوزیت آلومینیوم لانه زنبوری است. با توجه به ساختار منحصر به فرد آن، دارای قدرت و استحکام خوب و همچنین صاف بودن بهتر است.

حداکثر اندازه صفحه تا 1600mmx6100mm، ضخامت: 6-50mm. خطوط سطح سقف را ساده می کند. صاف بودن عالی آن باعث می شود که دیوار پرده معمولی تک لایه فلزی از دسترس خارج شود.

image001


مشخصات:

اندازه صفحه اصلی: ضخامت 0.2-1.5mm عرض 600-1850mm

ضخامت فیلم: پوشش داده شده 4 تا 20 میکرون دو برابر 25-28 میکرون 3 پوشش 35-38 میکرون رنگ: به شرکت ما برای ارائه یک مدل، اما همچنین با توجه به نیاز مشتری به تعدیل هر رنگ


مزایا

وزن سبک، قدرت بالا، ظرفیت تحمل بزرگ.

عایق صدا و مقاومت لرزه ای، با مقاومت در برابر آتش و رطوبت خوب.

نصب ساده، لوکس و زیبا، با دوام.


استفاده

پانل لانه زنبوری Mirach ورقه آلومینیوم رنگی به طور گسترده ای برای ساخت سقف و نمای ساختمان، همچنین برای دکوراسیون به صورت زیر استفاده می شود:

image004

Hot Tags: پانل لانه زنبوری ورق آلومینیوم رنگی پوشش داده شده، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه
محصولات مرتبط
پرس و جو
    تماس با ما
  • +86-23-67025810
  • info@mirachcoatedal.com
  • No.6 / F14، Bldg. 9، بانک خاورمیانه Sun Bank No.1، Jiangbei Dist.، Chongqing، China
    JOIN US